Kamyonet-Kamyon-Tır

Dudullu ambarı

Türkiye’nin Her Yerine Parça ve Komple Yük Taşıma

Ekspress Ambar

Nakliye Hizmet Türleri

Ambar Taşımacılığı

Ambar taşımacılığı, ürünlerin depolandığı ve hazır hale getirildiği depo anlamına gelir. Kargo hizmetleri, düşük kapasiteli mal taşıması için tercih edilir.

 

Ekspress Taşımacılık

Ekspres Ambar, kendi araç filosu ve çift şoförle karayolu taşımacılığında hızlı ve kesintisiz mal teslimatı sağlar. Uzun yolculuklar için idealdir.

 

Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı, standart dışı ağır ve ölçülerdeki yüklerin özel tedbirlerle programlı bir şekilde taşınmasıdır. Özellikle proje kapsamındaki standart dışı yükleri güvenle taşıyan özel araçlarla gerçekleştirilir.

Ekspress Ambar

Şimdi Başla

10 yıllık köklü tecrübemizle, eşyalarınızı güvenle taşımanın huzurunu sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ve özel çözümlerimizle, her detayı düşünerek yıllardır kesintisiz ve güvenilir nakliye hizmeti sağlıyoruz. Eşyalarınız bizimle güvende, taşımanın keyfini deneyimleyin!

Gelin birlikte güvenle ürünlerinizi taşıyalım.

Süreç Adımları

1

Form Doldurun

Fiyat teklifi ve diğer detaylar için formu doldurun!

2

Sizi Arayalım

Sizi arayalım, tüm detayları netleştirdikten sonra fiyat teklifimizi yapalım. 

3

Ve Taşıyalım!

Eşyalarınızı güvenli bir şekilde istediğiniz ilden alıp istediğiniz ile taşıyalım.

Mutlu Müşteriler

Müşteri Yorumları

Bizi birde müşterilerimizden dinleyin.

Hülya İpekçi

Ev Taşıma Hizmeti

5/5

İstanbul’dan bodruma ev taşırken, güvenli bir lojistik şirketi arıyordum. İnter sitesine girdiğimde bir form doldurdum ve Ali Bey tüm süreçle yakından ilgilendi. Teşekkürler.

Eren Çil

İşletme Sahibi

5/5

İşletmem için Adana Ankara arası bir hizmete ihtiyacım vardı. 1 tır gönderimimi güvenle yaptık Ali Bey’ye teşekkürler.

Mehmet Çamcı

İşletme Sahibi

5/5

Her ay düzenli gönderim yaptığım lojistik şirketi. Fiyat konusundaki destekleri, verdikleri güven bizim için çok önemli.

Yıl Tecrübe
0 +
Km'den FAzla Yol
0
Mutlu Müşteri
0

En Sık Sorulan Sorular

Siz sordunuz biz cevapladık!

İletmiş olduğunuz taleplere en geç 24 saat içinde dönüş yapıyoruz. Bu süre, gün içindeki taleplerde genellikle 1-3 saati buluyor.

Tüm Türkiye’ye gönderim yapabiliyoruz. Formu doldurup teklif alabilirsiniz.

Ev eşyası, ofis eşyası, gıda, tekstil ürünü gibi tüm eşyaların taşımasını yapmaktayız. 

Yükün alındığı ve teslim edileceği noktaya göre değişiklik göstermek ile beraber 0-500 km 1 gün, 500-800 km 2 gün, 800-1500 km 3 gün içerisinde teslimatları gerçekleştirmekteyiz.

Kolili ürünler için 1 m3 üzeri taşıma yapıyoruz.

Farklı taşıma ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz. Çuvallı ürünlerde minimum 1 metreyi kapsayan hizmetimizle, kolili ürünlerde ise minimum 1 m³ hacme sahip ürünleri taşıyoruz. Ayrıca, 60×80 cm’den başlayarak 240×1360 cm’ye kadar olan farklı ölçülerdeki yükleri güvenle lojistik desteğimizle taşıyoruz. Ayrıca, gabari dışı tüm makine ve ekipman taşıma ihtiyaçlarınızda da size özel çözümler sunarak, taşımanızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimize en iyi lojistik deneyimi yaşatmak için buradayız.

Türkiye'nin Her Köşesine Ambar Hizmeti!

Müşterilere özel ambar hizmetimizle Türkiye’nin her noktasına hızlı ve güvenilir nakliye hizmeti çözümleri sunuyoruz. Taşımanın her aşamasında kalitemizle öne çıkarak, müşterilerimizin yüklerini sorunsuz bir şekilde istedikleri destinasyona ulaştırıyoruz. Size özel uygun fiyatlar ve hızlı teklif imkanları için şimdi bize ulaşın, taşımanızı güvence altına alın! Hızlı ve güvenilir taşımacılık deneyimi için teklif almak için hemen iletişime geçin.

Şimdi Teklif Al

Şimdi Teklif Al

Türkiye'nin Her Köşesine Ambar Hizmeti!

Müşterilere özel ambar hizmetimizle Türkiye’nin her noktasına hızlı ve güvenilir taşıma çözümleri sunuyoruz. Taşımanın her aşamasında kalitemizle öne çıkarak, müşterilerimizin yüklerini sorunsuz bir şekilde istedikleri destinasyona ulaştırıyoruz. Size özel uygun fiyatlar ve hızlı teklif imkanları için şimdi bize ulaşın, taşımanızı güvence altına alın! Hızlı ve güvenilir taşımacılık deneyimi için teklif almak için hemen iletişime geçin.

Şimdi Fiyat Teklifi Al

Türkiye’nin her yerine güvenle taşımacılık yapıyoruz.Hızlı ve güvenilir lojistik hizmetiniz için şimdi fiyat teklifi alın. 

90538 030 46 47