Dudullu Ambar

Dudullu Ambar olarak ürünlerinizi tüm türkiyenin 81 iline ambar ve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Dudullu Ambar ekonomik çözümler sunar.

Ekspres Şehir içi Nakliyat

Ekspres Şehir içi Nakliyat işlemleri veya yüklerin belli bir şehirde kendi içinde başka bir noktaya taşınmasına verilen isimdir. Genel anlamda fabrikalar arası yapılan taşıma türüne şehiriçi nakliyat denir. Ekspres ambar

Ekspres Ambar Proje Taşımacılığı

Ekspres Ambar Proje taşımacılığı, kavram olarak standart dışı ağır ve standart dışı ölçülerde olan yüklerin bir çıkış noktasından bir diğer varış noktasına kadar özel tedbirlerle ve özel araçlarla bir program çerçevesinde taşınmasıdır. Standart dışı ağırlıkta ve standart dışı ölçülerde olan yükler bir proje kapsamında olabilir.

Ekspres Gebze Ambar

Ekspres Gebze Ambar Ambar olarak karayolu taşımacılığında kendi araç filomuz ile birlikte çift Şoför ile hizmet vermekteyiz. Bu durum uzun yol sırasında malzemelerinizin hızlı bir şekilde teslim edileceği yere kadar kesintisiz bir yolculuk ile birlikte gitmesi demektir. Gebze Ambar

Ekspres Ambar

Ekspres Ambar , genel olarak ürünlerin depolandığı, paketlendiği ve taşımaya hazır hale getirildiği depoya verilen isimdir. Ambar kargo hizmetleri, lojistik anlamda bakıldığında düşük kapasitede mal taşıması gerçekleştirecek olan firmalar tarafından tercih edilen bir taşımacılık türü olarak karşımıza çıkıyor.

90538 030 46 47